ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дочка Майкла Джексона розкрила таємниці поп-короля

Велика Епоха
Дочка поп-короля Майкла Джексона, Періс Джексон, уперше після смерті батька розповіла про нього в телеефірі програми «Шоу Еллен Дедженеріс».

Фото: novostey.com
Фото: novostey.com
Під час інтерв'ю 13-річна дівчинка зізналася, як вона та два її брати несли «непосильний тягар слави» американського легендарного співака. За життя Майкла Джексона ніхто не бачив їхніх облич. Він завжди змушував їх носити маски, пише РБК-Україна.

«Мені здавалося це жахливо дурним. Я думала: чому я повинна ходити в якійсь безглуздій масці? Однак коли трохи підросла, то зрозуміла, що батько намагався просто нас захистити. Він нам пояснював це і дав шанс на нормальне дитинство», ― сказала Періс.

«Завдяки його захисту ніхто не знав, чия я дочка. Я росла як усі звичайні діти: ходила в школу, і зі мною поводилися, як з іншими дітьми в нормальних сім'ях», ― додала вона.

Тепер, коли 13-річна дівчинка отримала першу головну роль у кіно, вона зізналася, що на акторську кар'єру надихнув її саме батько.

«Коли я була зовсім маленькою, я знала, що батько чудово співає, але коли подивилася фільм «Moonwalker» (Місячна хода) з його участю в головній ролі, то раптом побачила, що він ще й прекрасний актор! Тоді я й захотіла стати такою, як він», ― зізналася вона.

Зазначимо, що Періс Джексон отримала головну роль у фентезійному романі Денніса Крістена «Міст Ландон і три ключа». Юна актриса, якій належить зіграти дівчинку Ландон, буде єдиним «живим» героєм картини. Зйомки почалися в січні.