ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Луганську здійснена спроба збройного нападу на Приватбанк

Велика Епоха
У Луганську 16 січня о 15:30 один невідомий намагався скоїти збройний напад на міні-відділення Приватбанку. Ніхто зі співробітників і клієнтів банку не постраждав.

Фото: Kevork Djansezian/Getty Images
Фото: Kevork Djansezian/Getty Images
Як повідомляє служба безпеки банку, в той день у міні-відділення банку, розташоване на території Лиманського ринку, увірвався невідомий і погрожуючи предметом, схожим на пістолет, зажадав від касирів віддати всі гроші.

Касир не розгубилася: тут же закрила касу куленепробивним склом і натиснула сигнальну кнопку небезпеки. Через 3 хвилини на місце події прибула оперативна група міліції та служба безпеки банку. За цей час нападнику вдалося втекти.

«Після трагічного інциденту в Донецьку всі працівники ПриватБанку пройшли чіткий інструктаж щодо захисту під час нападу на офіс банку. Ми посилили заходи особистої безпеки наших людей. Гроші з банку зараз практично неможливо вкрасти, тому що у відділеннях відсутні великі суми готівки. А кошти зберігають у спеціальних сейфах», ― повідомив керівник місцевої служби безпеки Приватбанку Станіслав Крижановський.

За піймання злочинця ПриватБанк оголосив винагороду в сумі 15 тисяч гривень.