• У Черкасах батьки стали на захист дитячої поліклініки

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 18 січня 2012 року
У Черкасах батьки стали на захист місцевої дитячої поліклініки №2. Під її стіни вчора вийшло близько 100 мам із дітьми в колясках. Вони протестують проти закриття цього медзакладу. Всього на акції зібралося 200 місцевих жителів.
У Черкасах батьки стали на захист дитячої поліклінікиЗа даними УНІАН,  городяни зібрали 3 тисячі підписів під петицією: не закривати поліклініку і виділити кошти на капітальний та поточний ремонт закладів, щоб діти могли отримувати своєчасну медичну допомогу за місцем проживання. Якщо медустанову закриють, то батькам доведеться возити дітей у відділення віддалених районів міста.
«Якщо ми тут стоїмо під кабінетом лікаря по 2 години, щоб дочекатися своєї черги, то уявіть, що буде там, якщо нас переведуть», ― скаржиться одна з мам репортерові телеканалу Інтер
Інша мама нарікає, що їй щомісяця доводиться возити свою п'ятимісячну доньку в поліклініку на огляд педіатра на своїй машині. «Коли чоловік на роботі, мені доводиться викликати таксі, а це дорого. Якщо цю медустанову закриють, то стане ще дорожче. Так проїхатися на таксі туди і назад коштує 30 гривень, а якщо доведеться їздити на Південно-Західний, то вийде всі 100», ― каже жінка.
У той же час, начальник департаменту охорони здоров'я міськвиконкому Олег Стадник заявляє, що ніякої інформації від міської влади про намір закрити поліклініку не було.
«Це питання виконкомом не розглядалося і навіть не було в проекті рішення. Єдине, що влада задумала, так це зробити ремонт у медустанові. Однак це станеться тоді, коли місцевому бюджету будуть виділені кошти, а їх потрібно 8 млн грн. Будівля в аварійному стані. Її побудували 70 років тому. Зараз, щоб не дратувати людей, ми вирішили відкласти роботи», ― сказав він.
Зазначимо, у черкаській дитячій поліклініці №2, побудованій у 1937 році, обслуговується 14 тис. дітей.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...