• Громадські організації об’єднають зусилля заради чесних виборів

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 19 січня 2012 року

Громадські організації мають намір сформувати мережу незалежних спостерігачів, оскільки побоюються фальсифікацій на цьогорічних київських та парламентських виборах. 

Стежити за перебігом наступних виборів Київського міського голови будуть соціально активні громадяни – в першу чергу ті, хто за останній рік брав участь в різних акціях протесту, розказав голова громадського руху «Спільна Справа» Олександр Данилюк на прес-конференції сьогодні, 19 січня.

Протидіяти фальсифікаціям на виборах закликають ініціативні групи «Спільна Справа», «Збережи старий Київ», Український союз ветеранів Афганістану, Українська ветеранська організація, союз чорнобильців та профспілка студентів, аспірантів і молодих спеціалістів. Кажуть, що обійдуться без фінансування ззовні. До незалежних спостерігачів будуть залучати людей, які за своєю волею, безкоштовно виходили на акції протесту – кажуть, їх не можна підкупити; а також соціально активних громадян та емігрантів, яким небайдужа ситуація в Україні.

Помічені порушення будуть фіксуватись, а інформація про них буде поширюватись. Правопорушники будуть затримуватись активістами і переправлятись до відділків міліції. Крім того, будуть організовані спеціальні мобільні групи, які розкриватимуть факти підкупу громадян.

Вибори Київського міського голови стануть пробними для ряду ініціативних груп, які виступатимуть як незалежні спостерігачі. Кажуть, що на них напрацюють досвід для майбутніх виборів у парламент.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...