• Тимошенко допустила до обстеження міжнародну медичну групу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 15 лютого 2012 року
Німецькі лікарі обстежили екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко і покинули Україну. Медичний висновок вони залишили в запечатаному конверті.
Тимошенко допустила до обстеження міжнародну медичну групуДіагностичне обстеження ув’язненої Качанівської колонії вони проводили більше п'яти годин, повідомляє відділ зв'язків зі ЗМІ Генпрокуратури України.
Сьогодні канадські лікарі продовжать обстеження екс-прем'єр-міністра, після чого вона зможе ознайомитися з діагнозом німецьких лікарів, який поки перебуває в запечатаному конверті. Це дійство підтвердить незалежність обстеження міжнародної медкомісії, мовиться в повідомленні джерела.
Вчора вранці Тимошенко відмовилася від обстежень, проте пізніше дала письмову згоду на огляд за участю українських фахівців. В той же день, увечері, іноземні лікарі разом з українськими колегами провели первинний огляд екс-прем'єра.
За словами керівника комісії Раїси Моїсеєнко, якщо ув’язнена буде мати потребу в інструментальному обстеженні за межами виправної колонії, це буде проведено за її згодою.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...