• Вину Юрія Луценка доведено - прокурор

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 14 лютого 2012 року
Під час дебатів, до яких перейшов суд, прокурор заявив, що вина Юрія Луценка та його водія доведена, повідомляє прес-служба Народної самооборони.

Юрій ЛуценкоПозицію прокуратури оголосив прокурор Дмитро Лобань. Він також закликав колегію суддів критично поставитися до показань свідка Валерія Мельника, який, на його думку, вводить суд в оману.

Суддівська колегія звинувачує колишнього міністра МВС Юрія Луценка в заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах, у зловживанні службовим становищем, у попередньому зговорі з особистим водієм Леонідом Приступлюком і в перевищенні влади, що призвело до тяжких наслідків. Зокрема, Луценко позачергово виділив своєму водієві квартиру і незаконно підвищив його у званні. Також колишнього міністра звинувачують за помпезне святкування Дня міліції за рахунок державних коштів (на суму 300 тис. грн).

Підсудний своєї провини не визнав. Більше того, Юрій Луценко вважає кримінальну справу проти нього політично замовною.

Сьогодні на слуханні були присутні представники посольств США, Фінляндії та Швеції, а також експерт Гельсінського комітету з прав людини в Данії Мікаель Лінгбо.
Підписатися:

Коментарі