• МВС скасував блокування файлообмінника Ех.ua

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 2 лютого 2012 року
Начальник слідчого відділу Печерського районного управління МВС України в Києві скасував блокування доменного імені сайту Ех.ua та відкликав вимогу про його закриття.
МВС скасував блокування файлообмінника Ех.uaВідповідний документ розміщений на сторінці Ех.ua в Facebook.
У повідомленні ресурсу Ех.ua говориться, що факт розміщення на порталі неліцензійних продуктів не може бути підставою для блокування імені домену згідно зі ст. 23 Кримінально-процесуального кодексу України. Тепер домен може знову працювати, проте вилучені сервери «контрафактного контенту» п'яти осіб порталу ще перебувають у міліції. Після блокування домену особистості цих порушників встановити вже було неможливо.
Діяльність веб-ресурсу Ех.ua була припинена 31 січня 2012 року через порушення прав інтелектуальної власності, як заявили правоохоронні органи. У той день в офісі та дата-центрах Ех.ua були проведені обшуки. Оперативники вилучили 200 серверів із інформацією більше 6000 терабайт.
У міліції зазначали, що в листопаді 2010 року RIAA ― Американська асоціація звукозапису — занесла ЕХ.ua в список 25-ти найбільших піратських веб-ресурсів світу. За заявою цієї організації, на файлообміннику ЕХ.ua не існує жодного відео- чи аудіо-файлу, легальність поширення яких була б підтверджена власником авторських прав.
Юристи ж компанії відзначили, що сьогодні будь-який веб-сайт може потенційно створювати загрозу порушення авторських прав. Зокрема, той же YouTube. У той же час, автор має право при факті виявлення порушення його авторських прав, вимагати видалити з сайту контент, на який він претендує своїм авторським правом. І в разі не виконання його скарги вимагати закриття сайту.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...