• МВС закрило в Україні файлообмінник ex.ua

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 31 січня 2012 року
Популярний український файлообмінник Ex.ua закритий правоохоронцями.

МВС закрило в Україні файлообмінник ex.ua«31 січня мільйони користувачів популярного інет-ресурсу „ЕХ.UA“ не змогли подивитися свої улюблені фільми, безкоштовно завантажити комп’ютерні програми. І справа не в збоях і технічних проблемах, а в кримінальній справі, через яку українські правоохоронці перервали діяльність цього ресурсу», ― пишеться в повідомленні міністерства внутрішніх справ.
В офісі «ЕХ.UA» МВС проведений обшук, в ході якого правоохоронці вилучили з дата-центру 200 серверів на понад 6000 терабайт «нелегального контенту».
Як повідомляє управління МВС України по боротьбі з кіберзлочинністю, під час оперативного обшуку встановлено, що адміністрація веб-сайту «ЕХ.UA» порушувала положення Закону України «Про авторське право та суміжні права», здійснюючи масштабне поширення протиправного контенту, як на території держави, так і за її межами. Це відбувалося всупереч законним вимогам правовласників сотень тисяч комп’ютерних програм, відеограм, фонограм і аудіовізуальних творів, повідомляє управління МВС.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...