ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Всі кримінальні справи Тимошенко скоро передадуть до суду - Янукович

Велика Епоха
9Глава держави Віктор Янукович заявив сьогодні в Давосі під час ланчу, організованого Фондом Віктора Пінчука, що прийшов час розглядати в суді всі кримінальні справи, пов'язані з Юлією Тимошенко.

Фото: SERGEI SUPINSKY/Getty Images
Фото: SERGEI SUPINSKY/Getty Images
Президент України зазначив, що найближчим часом кримінальні справи Тимошенко, що з'явилися до 2009 року, будуть передані в українські суди, повідомляє «Незалежне Бюро Новин». http://nbnews.com.ua/news/27356/

«Ці проблеми розслідувалися у судах різних інстанцій, як в американських, так і російських, де були зроблені юридичні висновки з даного питання. Що стосується України, то українська частина цих правопорушень, які відбувалися людьми, так чи інакше пов'язаними з Юлією Тимошенко, повною мірою не розслідувалися в Україні, і тим більше, не розглядалися в судах. Зараз прийшов час ... », ― сказав Янукович.

Президент також заявив, що вже ініціював питання декриміналізації статті 365 Кримінального кодексу Україні, і тепер його будуть розглядати депутати Верховної Ради.

Раніше Сергій Власенко заявив, що в найближчі пів місяця почнеться новий судовий процес над екс-прем'єром України Юлією Тимошенко, що стосується її офшорної компанії ЄЕСУ.