• Брати Клички удостоєні німецької нагороди за комедійний талант

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 січня 2012 року
Віталій та Володимир Клички удостоєні Ордена Карла Валентина за свій комедійний талант, який вони нерідко демонстрували в різних ток-шоу та німецьких рекламних роликах.
Брати Клички удостоєні німецької нагороди за комедійний талантСвою нагороду вони отримають сьогодні в Німеччині на святковому вечорі в Мюнхені, повідомляють німецькі ЗМІ.
Орден Карла Валентина заснований в 1973 році та присуджується щорічно за видатні заслуги в галузі гумору. Свою назву він отримав на честь коміка Карла Валентина.
Віталія та Володимира Кличків дуже поважають і люблять в Німеччині не тільки за неперевершені успіхи на спортивній арені, а й за людські якості, а також за заслуги в політичній, культурній, благодійній та духовній сферах життя.
Так, в червні минулого року українські брати-спортсмени отримали Німецький Хрест «За заслуги» ― найвищу нагороду країни ― «За видатні заслуги у розвитку українсько-німецьких відносин». У листопаді 2011 року Кличко були визнані найсердечнішими спортсменами Німеччини і стали лауреатами національної німецької премії «Спортсмен із серцем» за активну і широку роботу, яку здійснює їхній благодійний фонд в Україні.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...