ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бродський хоче звільнити 70% податківців

Велика Епоха
Глава Держслужби з дерегуляції та розвитку підприємництва Михайло Бродський заявив, що в податковій необхідно скоротити 40 із 60 тисяч чоловік.

Михайло Бродський. Фото: mihailobrodskiy.livejournal.com
Михайло Бродський. Фото: mihailobrodskiy.livejournal.com
Як повідомляє «Дзеркало тижня. Україна», глава Держслужби вважає, що держава від цього отримає відразу чотири користі. Так, зменшаться витрати на утримання працівників; вивільнені кошти підуть на розвиток економіки; звільнені податківці-економісти і фінансисти відкриють свій бізнес і створять робочі місця; в той же час звільниться значна кількість приміщень.

«У податковій зараз задіяно 60 тисяч осіб. Ця величезна армія цілими днями сидить і думає: де взяти гроші для держави і для себе. Це ж ненормально. Я вважаю, що 40 тисяч податківців потрібно звільнити», ― сказав Бродський.

Він також зазначив, що написав Президенту клопотання з проханням доручити провести інвентаризацію звільнених приміщень після масового скорочення чиновників, а потім передати їх у комунальне господарство або в Фонд держмайна для приватизації.

Бродський вважає, що після скорочення 70% чиновників, тим, хто залишиться, слід призначити гідну зарплату, щоб вони «дорожили своїм становищем».

Двома днями раніше міністр фінансів Валерій Хорошковський заявив у телеефірі «Велика політика з Євгеном Кисельовим», що вже намітив для податкової та митниці основний план роботи на 2012 рік. Зокрема, очікується збільшити додаткові надходження до бюджету на суму понад 20 млрд грн без «податкового пресу на бізнес».