ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Із кандидатів на пост президента США від республіканців лідирує Мітт Ромні

Велика Епоха
Фаворитом у гонці за звання кандидата на пост президента США від республіканців став мільйонер-мормон Мітт Ромні. Хоча виборчий марафон тільки починається, але мало хто сумнівається в перемозі Ромні, повідомляє EURONEWS.

Мітт Ромні. Фото: Justin Sullivan/Getty Images
Мітт Ромні. Фото: Justin Sullivan/Getty Images
«Має бути довга кампанія, але Мітт Ромні до цього готовий, так само як і всі кандидати. Всі вони розраховують на свої сили», ― говорить один із його потенційних виборців із Нью-Гемпшира, колишній губернатор міста Джон Сунуну.

На вулицях Манчестера активну роботу на підтримку всіх шістьох кандидатів ведуть групи молодих волонтерів.

Прихильники ідеолога «республіканської революції» Ньюта Гінгріча, який лідирував у передвиборній гонці ще зовсім недавно, сподіваються виправити становище. Вони згадують про успіх економічної політики президента Рейгана, спрямованої на зниження рівня інфляції та безробіття. На питання, чим Ньют Гінгріч краще Мітта Ромні, вони відповідають: «Гінгріч, на відміну від Ромні, вірний своїм принципам. Його цінують за багаторічну діяльність у часи „рейганоміки“ (президентства Рейгана — прим. ред.)».

У США багато виборців-республіканців різко критикують політику Барака Обами, особливо серед літніх людей, у яких справжня ностальгія за колишньою економікою, зазначає джерело. Багато американців уже не мають ілюзій щодо поліпшення «зверху» і розраховують тільки на свої власні зусилля і працю.

Кандидат від республіканців Мітт Ромні, згідно з опитуваннями, зараз набирає 40%, без урахування близько половини голосів виборців, які поки не визначилися зі своїм вибором. Як повідомляє AMERICARU, http://www.americaru.com/news/56657 колишній губернатор Массачусетсу на дебатах, які пройшли 8 січня, вів себе дуже впевнено і критикував політику діючого президента в тому, що він «намагається перетворити Сполучені Штати в Європу».

Президентські вибори в США намічені на 6 листопада 2012 року. Вся шістка претендентів від республіканців така: Мітт Ромні, Ньют Гінгріч, Рік Санторума, Рон Пол, Мішель Бакман і Рік Пері.