• Адвокат: Судовий процес у справі Луценка завершено

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 25 січня 2012 року
На думку захисника Юрія Луценка Олексія Баганця, судовий процес у справі його підзахисного фактично завершився. Таку заяву він зробив після озвучення судом більше 30 письмових протоколів без присутності свідків.
Юрій Луценко«Виходячи з рішення суду, зачитувати свідчення свідків, які не з'явилися до суду, видно, що судовий процес у справі Луценка завершено! Далі, як я розумію, буде оформлення винесення обвинувального вироку. Більше не потрібні ні свідки, ні захисники. В українських судах ми безсильні», ― зазначив він журналістам у перерві між судовими засіданнями.
Вчора в ході судового слухання, що тривало 4 години, було зачитано більше 30 з 40 свідчень свідків, даних ними під час досудового слідства Генеральною прокуратурою. Всі ці свідки з різних причин не змогли бути присутніми в суді, повідомляє «Українська правда». 
У той же час Баганець заявив, що в разі винесення Луценко обвинувального вироку, вони оскаржать рішення суду в апеляційному та касаційному порядку. Також захист колишнього міністра МВС буде звертатися до Європейського суду і міжнародні правозахисні організації.
Подальший розгляд кримінальної справи Юрія Луценка Печерський райсуд Києва розпочне 26 січня о 9 ранку.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...