ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кіт став жертвою інтриг американських політиків

Велика Епоха
Жертвою політичної боротьби в американському місті Расселлвілль штату Кентуккі став домашній кіт Джейкоба Бурріса ― керівника виборчого штабу демократа Кена Адена в Арканзасі. Інцидент стався 22 січня, після чого на сайті прогресивних демократів «Синій Арканзас» була опублікована стаття із закликом: «Протистояти тероризму правого крила».

Фото: bluearkansasblog.com
Фото: bluearkansasblog.com
Мертвого вихованця виявили увечері на ганку, коли сім'я Джейкоба Бурріса та четверо його дітей повернулися в свій будинок у Расселлвіллі. На голові кота була травма, з очниці видавлено очне яблуко, а на трупі чорним маркером написано «Liberal» (Ліберал). У блозі арканзаських демократів сказано, що вбивство тварини вмотивоване і несе політичний характер.

У зв'язку з інцидентом Джейкоб Бурріс подав заяву до поліції. «Образно кажучи, звичайно ― це терористична акція. Нелюди, які вчинили цей мерзенний акт, зробили його в спробі залякати мене, Кена Адена та всіх, хто хотів би стати на бік прогресивних демократів, як в Арканзасі, так і по всій країні», ― зазначив Бурріс.

Поки правоохоронні органи не вийшли на слід душогубів кота і не пов'язують вбивство тварини з політичними мотивами.

Кен Аден бере участь у передвиборчій гонці за місце в Палаті представників. Від чотирьох виборчих округів Арканзасу туди можуть потрапити чотири політичні лідери. Суперником Адена є республіканець Стів Вомак, що представляє Арканзас в нижній палаті Конгресу. Вибори заплановано на 6 листопада 2012 року.