• У Партії регіонів визначили перші шість претендентів на парламентські вибори

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 24 січня 2012 року
У Партії регіонів (ПР) сформували перший список можливих кандидатів у депутати на парламентських виборах 28 жовтня і тепер обговорюють, хто очолить шість перших претендентів.
У Партії регіонів визначили перші шість претендентів на парламентські вибориЯк повідомляє видання КомерсантЪ-Украина, в список увійшли наступні члени ПР: Микола Азаров, Андрій Клюєв, Борис Колесніков, Сергій Тігіпко, Юрій Бойко та Олександр Єфремов.
Джерело з Адміністрації Президента вважає, що зараз найбільше шансів «повести партію на вибори» є у міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойко. Оскільки він «фігура відома», вже став «своїм» у партії і керує двома обласними партійними організаціями (київською та луганською), пише видання.
У той же час, для ПР важливо не тільки, хто очолить список кандидатів від партії на вибори, а й те, щоб ця людина змогла «нейтралізувати негативні асоціації з діями нинішньої влади» і створити «привабливий колективний образ ПР», відзначають експерти в галузі політики і права.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...