ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Син Саркозі потрапив до одеської лікарні

Велика Епоха
Молодшому синові президента Франції Ніколя Саркозі, П'єру Саркозі, вчора за півтори години до виступу в одеському ресторані «Чайковський» стало погано. Він так і не зміг виступити діджеєм на закритій вечірці, куди прибув за запрошенням.

Пьєр Саркозі. Фото: Andreas Rentz/Getty Images
Пьєр Саркозі. Фото: Andreas Rentz/Getty Images
Як повідомляє кореспондент «Думської», з посиланням на адміністрацію ресторану, сет довелося скасувати, оскільки П'єр Саркозі потрапив до Одеської обласної лікарні. 26-річному музикантові поставили діагноз «харчове отруєння».

Сьогодні в Одеському аеропорту о 13:30 повинен був приземлитися літак із Парижа з медперсоналом на борту, які мають забрати хворого на батьківщину. Однак поки жодного чартерного рейсу з Парижа зареєстровано не було.

Саркозі-молодший, 1985 року народження, ― син нинішнього президента Франції від першого шлюбу з Марі-Домінік Кюльолі. Він є відомою фігурою в колах французьких музикантів. П'єр Саркозі часто гастролює світом. Незважаючи на популярність, більшість його друзів довгий час не знали справжнє походження молодого чоловіка. Він всіляко приховував своє справжнє прізвище, називаючи себе то Нажі, то Мозі.