• У зв'язку з майбутнім похолоданням Азаров створив оперативну групу

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 26 січня 2012 року
Напередодні очікуваних сильних морозів в Україні чиновники закликають українців бути готовими до екстремальних ситуацій у зв'язку з незадовільним станом мереж та котелень.
У зв'язку з майбутнім похолоданням Азаров створив оперативну групуДля попередження наслідків очікуваного похолодання прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив створити оперативну групу, про що він заявив на засіданні Кабміну вчора. До неї увійшли міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Бойко, глава МНС Віктор Балога і міністр оборони Михайло Єжель. Очолив групу при Кабміні міністр регіонального розвитку і ЖКГ Анатолій Близнюк.
Вчора глава Мінрегіону заявив на брифінгу журналістам: «Очікуються морози. Ми повинні підготуватися до того, що все може трапитися. Проблеми можуть виникнути через неналежний стан теплотрас, водопроводів і котельних».
Близнюк також зазначив, що очолювана ним робоча група буде залучати до «антикризових заходів» всіх необхідних фахівців із міністерств, відомств та регіональних адміністрацій, які будуть працювати цілодобово.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...