• Усім пасажирам лайнера Concordia виплатять компенсації

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 27 січня 2012 року
Італійська компанія Costa Crociere, якій належить лайнер Costa Concordia, що зазнав катастрофи біля берегів Італії, виплатить всім пасажирам одноразову компенсацію в розмірі 11 тис. євро.
Усім пасажирам лайнера Concordia виплатять компенсаціїУгода про цю виплату була досягнута через погоджувальну комісію, створену за ініціативою національної асоціації італійських туроператорів Astoi, повідомляє РИА Новости. Компенсація буде виплачена як відшкодування морального збитку внаслідок корабельної аварії та у зв'язку з втратою багажу і особистих речей. Окремо Costa Crociere відшкодує витрати на квитки, дорожні розходи та затрати на медичну допомогу.
Дана сума буде виплачуватися всім пасажирам, у тому числі й всім дітям без винятку. При цьому з виплачених сум не будуть стягуватися страхові виплати, які отримали чи отримають потерпілі у зв'язку зі збитком. Крім того, компанія поверне пасажирам Concordii всі цінності, які будуть підняті з затоплених кают і суднових сейфів.
Для того, щоб виплата компенсацій була забезпечена в найкоротші терміни, в штаб-квартирі Costa Crociere в Генуї створена спеціальна оперативна служба. Її e-mail: rimborsiconcordia@costa.it, контактний телефон: 848505050.
Нагадаємо, лайнер Costa Concordia зазнав аварії в ніч на 14 січня в Тірренському морі біля узбережжя Тоскани, поблизу острова Джил. На борту корабля знаходилося більше 4,2 тис. чоловік. В даний час знайдені тіла 16 загиблих, ще 16 людей вважаються зниклими без вісті.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...