• Одеський ресторан-корабель в «Аркадії» постраждав від пожежі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 19 січня 2012 року
Сьогодні о 9 ранку пожежа охопила ресторан «Ассоль», розташований в дерев'яному кораблі на одеському пляжі «Аркадія», повідомляє головне управління МНС України в Одеській області.

Пожежа почалася в нічному клубі «Секрет» у центрі Аркадії. Після цього вогонь швидко перекинувся на розташоване впритул дерев'яну будівлю ресторану «Ассоль». Площа спалаху склала 200 кв. м. Язики полум'я виривалися з вікон корабля. Дим можна було побачити навіть із центру Одеси.

Вогонь погасила пожежна команда з 50 осіб служби МНС. Швидко ліквідувати пожежу заважав вузький похилий прохід до ресторану. В 10:30 пожежа була згашена.

Начальник місцевої МНС Володимир Боделан сказав на місці події: «Так як це дерев'яне приміщення, вогонь швидко поширився. Небезпека полягала в тому, що поруч знаходиться багато сусідніх закладів. У серпні минулого року в цьому ресторані вже проводилися маневри по умовному гасінню пожежі в присутності ЗМІ. Однак сьогодні пожежні знову зіткнулися з проблемою вододжерел. Воду довелося привозити з пожежного гідранта, розташованого в 1 км звідси», пише джерело.

Добу тому пожежа сталася в ресторані «Стронг Хаус», розташований в 50 метрах від «Ассоль». Чи є ці дві події ланкою одного ланцюжка, встановлюють зараз відповідні органи.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...