• Суд США прийняв скаргу Юрія Луценка

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 31 січня 2012 року
Федеральний суд округа Колумбія вчора прийняв до розгляду скаргу колишнього глави МВС України Юрія Луценка на керівників Генпрокуратури України та Печерський суд.
Суд США прийняв скаргу Юрія ЛуценкаПро це повідомив в ефірі 5 каналу адвокат Луценка Ігор Фомін. Він уточнив, що його підзахисний звернувся до цього суду, щоб винести на міжнародний рівень питання про незаконні дії Генпрокуратури та Печерського суду. «Стан українського правосуддя змушує нас звертатися до міжнародного правосуддя. Зараз проходить процедура комунікації за скаргою», ― сказав адвокат.
Луценко звинувачує генпрокурора України Віктора Пшонку, першого заступника Рената Кузьміна, слідчого Сергія Войченко та представника держобвинувачення Євгена Зінченка в політично мотивованому та незаконному кримінальному переслідуванні позивача.
Народний депутат Володимир Ар'єв на своїй сторінці в Facebook виклав документи, що підтверджують прийняття позову Юрія Луценка до розгляду, повідомляє портал «Народна самооборона».
Раніше Фомін заявляв, що «шалений темп» розгляду справи його підзахисного, скоріше за все, пов'язаний із можливим рішенням у найближчий час Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Дружина Луценка впевнена, що це рішення буде винесено на їхню користь. «Ми знаємо, що це рішення вже на виході. Ми на 90% упевнені, що воно буде на нашу користь, ― зазначила вона тижнем раніше. ― Українська влада боїться, що Європейський суд ще до вироку постановить випустити Луценка».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...