• Нащадок Миколи II шукає наречену на українському реаліті-шоу

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 30 січня 2012 року
Внучатий племінник Миколи II, 33-річний Френсіс Метью в пошуках нареченої взяв участь в українському реаліті-шоу «Холостяк». За руку та серце нащадка Романових претендували 16 тисяч дівчат із України та інших держав.
Френсіс МетьюТрансляція 12 серій цього телешоу намічена на березень поточного року. Крім України зйомки проводитимуться у Фінляндії та на Шрі-Ланці.
За «авантюрним» задумом, як назвав його Френсіс Метью, нащадок російських царів виступить як пілот вертольота і візьме участь у кориді. Він також має намір трохи говорити російською та українською мовами, щоб максимально «наблизитися до своїх слов'янських корінь», повідомляє агентство АР.
Зараз продюсери шоу відібрали для іменитого нареченого 25 гідних кандидаток.
В інтерв'ю агентству АР Френсіс сказав: «Зізнатися чесно, мені потрібно було мати чималу мужність, щоб погодитися на участь у цьому проекті. Але ж любов приходить до нас різними шляхами, так чому б не спробувати за допомогою телебачення?!»
Метью вважає себе щасливим у житті, але в любові поки йому не щастило, як казав він про себе. «Зараз я відчуваю, що дозрів для серйозних стосунків. Однак я дуже вибагливий у виборі подруги. Донині мені важко було знайти дівчину, з якою б я міг ужитися», ― зазначив шотландець.
Що стосується самого головного героя, він є сином княгині Ольги Андріївни Романової. Її батько, князь Андрій Олександрович Романов, був племінником останньому російському царю Миколі II.
Метью багато років займається фотографією. Кілька років тому він переїхав жити з Шотландії до Індії, де знімається в кіно. Історію царської династії Романових він задокументував у виданому ним фотоальбомі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...