• Хосні Мубарак просить допомогти його дітям і дружині покинути Єгипет

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 30 січня 2012 року
Колишній президент Єгипту Хосні Мубарак направив листи лідерам США, європейських та арабських держав із проханням допомогти його сім'ї залишити Єгипет, повідомляє єгипетський тижневик Роз аль-Юсеф.
Хосні Мубарак просить допомогти його дітям і дружині покинути ЄгипетЯк повідомляє джерело, звернення були передані від одного з адвокатів Мубарака та його дружини Сюзен Мубарак тим лідерам, хто недавно називав його своїм другом: главам США, Бахрейну, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Саудівської Аравії, Кувейту та Лівану.
Хосні Мубарак пише, що його сім'я не має прямого відношення до висунутих проти нього звинувачень. А відповідальність за події в країні несе тільки він один, як президент держави. Він зазначив, що зараз влада в Єгипті знаходиться в руках мусульман, від яких «не доводиться чекати пощади».
Нещодавно дружина Мубарака просила владу Єгипту дозволити їй пройти медичне обстеження у Швейцарії.
Нагадаємо, екс-президент Хосні Мубарак і шість його наближених звинувачуються в причетності до вбивства мирних демонстрантів у ході народного хвилювання на початку 2011 року, а також зловживанні владою, корупції, незаконних розтратах державних коштів. 
На початку січня цього року генпрокуратура зажадала для екс-президента Мубарака, колишнього глави МВС Хабіба аль-Адлі та його заступників смертної кари через повішення. Цього ж вимагають і тисячі протестувальників, які не йдуть із вулиць столиці з минулого тижня, домагаючись справедливого рішення суду.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...