• Біля берегів Туреччини затонуло вантажне судно з українцями на борту

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 1 лютого 2012 року
У чорноморського узбережжя Туреччини за лічені хвилини потонув суховантаж «Віра» вчора о 23:30 (за Києвом). На вантажному судні під прапором Камбоджі, який прямував із Росії до турецького порту Ізмір, перебували 10 членів українського екіпажу та 1 громадянин Грузії.
До теперішнього часу рятівникам вдалося врятувати суднового кока (жінку), двох помічників капітана та ще одну жінку. Сім українських моряків досі розшукують, повідомляють Вести з посиланням на губернатора провінції Зонгулдак — Ерола Айілдиза.
«Ми не втрачаємо надії знайти живими решту членів екіпажу. У них є навички виживання. Поки ми їх не виявимо, вони будуть вважатися живими», ― зазначив губернатор.
За даними джерела, аварія сталася біля узбережжя чорноморської провінції Зонгулдак. Суховантаж почав тонути, коли екіпаж корабля спав у каютах. Однак врятовані члени екіпажу запевняють, що бачили, як їхні колеги залишали потопаюче судно. Все сталося дуже швидко ― протягом двох-трьох хвилин, як свідчать очевидці.
Причина аварії встановлюється. За попередніми даними, обставини катастрофи пов'язують зі штормом, що розпочався, через що судно послідувало до порту Ереглі провінції Зонгулдак.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...