• Демонстранти на півдні Єгипту загрожують затопити Луксор і Каїр

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 31 січня 2012 року
На півдні Єгипту сотні сезонних робітників, що страйкують протягом кількох днів, тепер перекрили Ніл на південь від курортного  міста Луксора. Вони погрожують відкрити шлюз і затопити місцеві землі аж до Каїра.
Демонстранти на півдні Єгипту загрожують затопити Луксор і КаїрСільгоспробітники вимагають офіційного постійного працевлаштування і підвищення зарплати. Всі спроби роботодавців умовити протестувальників припинити страйки і повернутися до роботи не закінчилися вдало.
Дійшло до того, що робітники перекрили нільський шлюз у районі археологічного комплексу міста Існа, де розташований «Асуан ― Луксор» ― один із найпопулярніших туристичних маршрутів плавучих готелів. Як повідомляє єгипетська газета «Аль-Ахрам», протестувальники також загрожують перерубати електропроводи Асуанської ГЕС.
Зараз у районі цього шлюзу утворилася пробка з 80-ти плавучих готелів, у яких відпочивають понад 5000 іноземних туристів. Західним туристичним туроператорам довелося тимчасово призупинити продаж путівок у ці важливі туристичні центри Єгипту ― Луксор і Асуан.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...