• Китай подарував 700 школам України комп'ютери на суму $12,7 млн

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 1 лютого 2012 року
Кабінет міністрів України прийняв від КНР у подарунок для 700 шкіл комп'ютерну техніку на суму 80 млн юанів ($12,7 млн), повідомляє прес-центр Кабміну.
Китай подарував 700 школам України комп'ютери на суму $12Китайські партнери України також направлять техперсонал для монтажу та налаштування комп'ютерного обладнання в цих навчальних закладах країни.
«Реалізація цього проекту дозволить поліпшити оснащення загальноосвітніх шкіл сучасними комп'ютерами, мультимедійним обладнанням та сприятиме створенню мережі електронних бібліотек, ресурсів для файлових архівів по навчальних предметах», ― відзначило джерело.
У той же час у багатьох школах китайських сіл діти не мають можливості не тільки навчатися комп'ютерним знанням, але й не закінчують програму початкових класів через те, що змушені займатися сільським господарством, щоб прогодувати себе.
Зокрема, в селі Дафендун провінції Гуйчжоу клас інформатики обладнаний за рахунок батьків школярів чорно-білими телевізорами та картриджною клавіатурою, як повідомляли раніше кореспонденти Велика Епоха
У повіті Цзицін провінції Гуандун існує всього одна школа на 4 невеликі села, де працює тільки один викладач, якому вже більше 70-ти років. Незважаючи на це правлячий режим Китаю офіційно зараховує провінцію Гуандун до однієї з найбільш «економічно розвинених» у країні.
Така ж ситуація зі шкільною освітою й у селі Гаоцзялінь повіту Мабьянь провінції Сичуань. 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...