• Вітні Хьюстон могли вбити - Forbes

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 13 лютого 2012 року
Розтин тіла Вітні Хьюстон показав, що в її легенях була вода. Однак обставини смерті зірки поки оповиті таємницею. Журналіст видання Forbes Роджер Фрідман, який останні 25 років товаришував із Х'юстон та її сім'єю, припускає, що її могли вбити.
Вітні Хьюстон могли вбити ― ForbesСудовий же слідчий по справі Вітні Хьюстон заявив, що кількість води, виявленої в легенях співачки, була недостатньою для настання смерті. Це може означати, що американська зірка була мертва до того, як потрапила на дно ванни.
У той вечір перед вечіркою, яка проходила в залі на 800 гостей на першому поверсі готелю, де проживала Вітні Хьюстон, співачка жодного разу не вийшла з власного номеру, цитує Фрідман слова джерела. Поліція виявила її у ванні з водою в урочистому костюмі. Чомусь співачка вирішила прийняти водні процедури одягненою. І це тільки перша дивина, пише джерело.
Реакція поліції та лікарів на екстрений дзвінок із Беверлі Хілтон також були не однозначними. Слідчі органи поки відкидають версію про насильницьку смерть Х'юстон. Але під час огляду номера співробітники готелю виявили, що в кімнаті були помітні сліди боротьби і розбитий плазмовий телевізор, лежали антидепресанти та інші ліки.
Після виклику лікарі прибули в готель через чорний хід із інвалідним візком. Дочка Х'юстон Боббі Христина була в шоковому стані. Вона перебувала нагорі протягом кількох годин із трупом своєї матері в сусідній кімнаті. Лікарі не відразу зрозуміли, що сталося, а через 10 хвилин повідомили, що турбуватися нема про що, і відвезли дочку в лікарню.
Організатори заходу опинилися у великому збентеженні, і вечірку вирішено було не переривати, зазначає Роджер Фрідман, який був присутній у той час у залі на першому поверсі.
Крім того, незадовго до смерті співачки, в адміністрацію готелю звернувся постоялець, який знімав номер поверхом нижче, під апартаментами Х'юстон. Чоловік поскаржився, що зі стелі ллється справжній дощ. Однак очевидець із готелю стверджує, що потоп був не з номера Х'юстон, а з сусідньої кімнати одного з членів її команди. Роджер Фрідман не виключає, що співачку могли вбити, а потоп був влаштований, щоб замести сліди.
Раніше повідомлялося, що за два дні до смерті, Х'юстон приревнувала свого «бой-френда» до учасниці шоу «Х Фактор», влаштувала цілий скандал і навіть побилася з нею.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...