• Іноземні медики обстежать Тимошенко у колонії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 13 лютого 2012 року
Сьогодні німецькі та канадські лікарі спільно з українськими фахівцями проведуть обстеження стану здоров'я екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та, за необхідності, почнуть лікування, повідомляє Державна пенітенціарна служба України (ДПтС).

Фахівці з Німеччини та Канади прибули в Україну кілька днів тому. У відповідь на звернення послів країн Євросоюзу, США та міжнародних медичних організацій Генпрокуратура України погодилася сприяти їхньому візиту у виправну колонію Харківської області.

Як зазначає відділ зв'язків зі ЗМІ Генпрокуратури України, сьогодні в Києві пройде нарада з організації роботи міжнародної медичної групи. В обговоренні «практичних аспектів» візьмуть участь німецькі, канадські й українські медики, представники посольств Канади та ФРН, а також, МЗС, Генпрокуратури та міністерства охорони здоров'я України.

Після узгодження члени міжнародної медкомісії поїдуть у Качанівську виправну колонію №54.

На початку минулого тижня керівництво ДПтС уже брало участь у робочій зустрічі керівників вищеназваних відомств. На ній були визначені: вимоги до лікарів, склад комісії та процедура документального супроводу роботи комісії, а також особливості роботи іноземних лікарів у Харківській колонії.
Підписатися:

Коментарі