• МВС України не бачить нічого страшного в піратському софті на своєму сайті

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 6 лютого 2012 року
У неділю хакери зламали FTP-сервер МВС України, а його дані розмістили в інтернеті. Зломщики заявили, що на сервері міністерства внутрішніх справ викладено піратське програмне забезпечення, у тому числі й Windows.
МВС України не бачить нічого страшного в піратському софті на своєму сайтіУ той же час глава прес-служби МВС Володимир Поліщук заявив, що це «інформаційно-профілактичний портал для журналістів і користувачів, які цікавляться криміногенною ситуацією в країні. На ньому немає ніякої секретної службової інформації», ― цитує його слова УНН
Однак пізніше доступ до інформації FTP-сервера міліції був закритий паролем, як повідомляє Українська правда. Також у відомстві заявили про можливість порушення МВС кримінальних справ за фактом хакерських атак.
Раніше, 31 січня, співробітники МВС заблокували діяльність інтернет-ресурсу ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності. Оперативними службами МВС було вилучено 200 серверів із офісу та дата-центрів порталу. Проте 3 лютого слідчі МВС відкликали вимогу щодо блокування ЕХ.UA. Згідно зі ст. 23 Кримінально-процесуального Кодексу України факт розміщення на веб-ресурсі неліцензійних продуктів не може бути підставою для закриття доменного імені.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...