• У Криму побудують нове місто світового рівня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 лютого 2012 року
Українська влада розраховує за два роки створити в районі Євпаторії нове туристичне місто світового рівня з розважальними центрами, житловими будинками та апартаментами на 20―30 тис. туристів.
У Криму побудують нове місто світового рівняВідповідний проект обговорювався 2 лютого в Раді міністрів Криму за участю прем'єр-міністра автономної республіки Анатолія Могильова і віце-прем'єр-міністра України ― міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, повідомляють кримські ЗМІ.
«До середини квітня ми оголосимо громадськості про заплановану роботу. Сьогодні ми розглядали технічні проблеми», ― сказав журналістам у холі Радміну Борис Колесніков про тему закритої наради.
Він зазначив, що Президент України Віктор Янукович доручив замовити майстер-план розвитку території та залучити інвесторів. Бюджетні гроші підуть тільки на залізничні й автомобільні дороги «Євпаторія ― Сімферополь» високої якості, а також часткову модернізацію аеропорту в Сімферополі. Інвестори, залучені до будівництва готелів, апартаментів та розважально-спортивних комплексів отримають право власності.
Конкурент турецької Анталії, як сказав про нове місто-курорт міністр інфраструктури, буде побудовано у три черги. У першу будуть зведені близько 100 готелів світового рівня з пляжами, у другу ― апартаменти, житлові квартири і в третю ― розважально-спортивні комплекси: концертні зали, кінотеатри, корти. Дати ім'я новому місту запропонують кримчанам.
«З квітня у нас буде всього 24―26 місяців на цей проект. Безумовно, потрібно нова автомобільна дорога високої якості та багато будівельної техніки. Я доручив розробити дорожню карту траси Сімферополь ― Євпаторія. Ми також обговорювали питання підготовки обслуговуючого персоналу туристичного міста в навчальних закладах Євпаторії», ― сказав віце-прем'єр-міністр України.
Він додав, що наступного тижня вони зустрінуться з Віктором Януковичем, запросять керівництво Криму і офіційно дадуть старт проекту.
На реалізацію цього задуму потрібно $5 млрд, з яких $1,2 млрд візьмуть із бюджетних коштів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...