• Мешканці Каїру вимагають стратити главу тимчасового уряду Єгипту

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 2 лютого 2012 року
Сьогодні на вулиці Каїру вийшли тисячі жителів столиці у знак протесту проти вчорашніх подій на футбольному матчі в Порт-Саїді, в результаті яких загинуло понад 70 осіб. Вони вимагають притягнути до відповідальності й навіть стратити маршала Хусейна Тантаві ― тимчасового главу Єгипту.
Мешканці Каїру вимагають стратити главу тимчасового уряду ЄгиптуПротестувальники блокували набережну річки Ніл, ряд автомобільних доріг і центр Каїру. Сотні людей зібралися біля столичного будинку телецентру, повідомляє Egypt Independent. Уболівальники футбольного клубу «Аль-Ахлі» та їхні родичі звинувачують владу країни в навмисній бездіяльності під час зіткнень на стадіоні.
Сьогодні близько 10 тисяч чоловік збиралися біля столичного залізничного вокзалу, щоб зустріти вболівальників із Порт-Саїда.
Прем'єр-міністр країни Камаль Ганзурі заявив на надзвичайній сесії нового парламенту, що за фактом трагедії проведуть спеціальне розслідування. Було звільнено губернатора Порт-Саїда, все керівництво національної футбольної асоціації та голову управління безпеки провінції.
Масова бійка сталася вчора ввечері між уболівальниками місцевих футбольних команд «Аль-Ахлі» та «Аль-Масрі», на стадіоні, де проходив матч. У бійці та давці загинуло 74 людини, більше тисячі уболівальників отримали поранення. Всього на матчі були присутні близько 40 тисяч глядачів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...