• Веб-сайти Президента, МВС, Кабміну та Партії Регіонів другий день страждають від кібератак - хакери мстяться за EX.UA

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 2 лютого 2012 року
Вчора та сьогодні сайти Президента, Кабміну, МВС і ПР працюють із перебоями через хакерські атаки. Як припускають жертви кібератак, їх здійснюють противники закриття піратських сайтів.

Веб-сайти ПрезидентаПартія регіонів заявила про намір звернутися до Генпрокуратури та СБУ за фактом зломів сторінок сайту з вимогою провести розслідування джерела кібератак і винести рішення за дане правопорушення, говориться в заяві партії, розміщеній на її сайті.

«З 1 лютого, починаючи з 13:00, противники закриття піратських сайтів здійснюють системні атаки не тільки на урядові сайти країни, а й на сайт Партії регіонів. Мабуть, мета у цих атак одна: шляхом інформаційного тероризму створити хаос в інтернет-співтоваристві, вселити всім користувачам інтернету невпевненість у надійності соціальних комунікацій. Джерело подібних протиправних дій очевидне: небажання окремих інтернет-груп дотримуватися законних прав авторів. Це, в першу чергу стосується українських авторів: співаків, композиторів, поетів і журналістів», ― пишеться в заяві.

У ПР відзначають, що це пряме порушення конституційних прав і свобод людини.

Вчора прес-секретар Президента України Дарина Чепак закликала незадоволених закриттям Ех.ua припинити атаки на сайт глави держави та інші урядові сайти.

Проблеми з урядовими порталами і сайтом Партії регіонів почалися вчора, після того як співробітники МВС закрили популярний український файлообмінник Ех.ua. На цьому ресурсі усі бажаючі могли безкоштовно завантажувати та викачувати фільми, музику й програмне забезпечення.

Як заявили в МВС, ресурс Ех.ua порушував законодавство про захист авторських прав. У свою чергу засновники порталу стверджують, що всі питання з авторами законодавчо врегульовані.

Зараз соцмережі рясніють повідомленнями із закликами атакувати сайти держорганів України. Однак власники Ех.ua стверджують, що не мають ніякого стосунку до хакерських атак. У той же час вони закликають своїх користувачів не порушувати закон.
Підписатися:

Коментарі