• У Сербії 11,5 тисяч сільських жителів відрізані від зовнішнього світу через снігопади

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 2 лютого 2012 року
Через рясні снігопади виявилися відрізаними від зовнішнього світу 11,5 тисяч сільських жителів Сербії. Без електропостачання залишаються 6,5 тисяч будинків.
У Сербії 11Влада Сербії вживає зусилля з надання допомоги найбільш важкодоступним сільським районам країни. Зараз у віддалені населені пункти вертольоти та спецкоманди на санях доставляють продукти харчування та предмети першої необхідності. Рятувальними вертольотами із заметів було витягнуто 12 людей, повідомляє Agence France-Presse.
Аномальні морози в Сербії тримаються впродовж тижня. У середу місцеве агентство Танюг повідомило про шість жертв і одного зниклого безвісти. На заході країни, в гірському селищі Сеніца округу Златиборський більше 25 днів зберігається надзвичайна ситуація. Тут 4 тисячі чоловік виявилися повністю блоковані через непрохідність доріг.
Морози та рясні снігопади не спиняються не лише в Сербії, але й у більшій частині території Європи. Іноді тут температура опускається нижче ―30ºС. На сьогоднішній день на континенті число жертв морозів перевищила вже 100 осіб. Тільки в Україні від обмороження померли 63 українця. У Польщі від холодів загинуло 15 осіб. Висота снігових завалів у багатьох країнах доходить до 5 метрів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...