• Черновецький одружився

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 3 лютого 2012 року
Мер Києва Леонід Черновецький після офіційного розлучення 28 грудня минулого року з Аліною Айвазовою, 30 січня 2012 знову одружився. Його нова пасія ― Олена Савчук, яка також працює в мерії, молодше свого чоловіка на 19 років.

Закохана пара зареєструвала свій шлюб 30 січня між 16:00 і 17:00. Після церемонії Савчук і Черновецький розійшлися по різних машинах і роз'їхалися. Мабуть намагалися ретельно приховати свою розпис, повідомляє газета «Сегодня» з посиланням на джерело в Печерському РАГСі.

«Леонід Черновецький вийшов із загсу з жінкою, в якій я впізнала Олену Савчук. У руці вона тримала весільний букет. З ними був ошатний хлопчик, схожий на супутницю. Супроводжували пару два охоронці. Правда, потім наречені розійшлися по різних автомобілях. Савчук сіла у червоний БМВ, а Черновецький ― у Mерседес, і машини роз'їхалися в різні боки», ― розповіли журналісту «Сегодня» батьки учениці ліцею «Лідер», що спостерігали за цією сценою.

Факт весілля також підтвердило джерело з оточення Черновецького і знайомий пастор Софії Жукотанської ― матері Олени Савчук ― засновниці церкви «Святе Святих». Як припускає газета, мер Києва можливе лише через весілля і прилетів до столиці в минулу неділю.

Живе Олена Савчук у квартирі елітного будинку на Лівому березі Дніпра, яку їй купив Черновецький. Як раніше повідомляли ЗМІ, вона вагітна і скоро повинна народити. У неї від першого шлюбу з Леонідом Савчуком є 13-річний син.
Підписатися:

Коментарі