• У столиці Лівії атакували китайське посольство

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 7 лютого 2012 року

У Тріполі півсотні опозиційно налаштованих сирійців і лівійців вчора закидали камінням, яйцями і помідорами посольство КНР.

За інформацією зарубіжних ЗМІ, нападники намагалися також прорватися всередину посольства, щоб зняти китайський прапор і поставити національний, але будівлю відстояли військові уряду.

Гнів сирійців на Росію, а тепер уже і Китай був викликаний накладенням цими країнами вето на ухвалення резолюції Ради Безпеки ООН проти режиму Башара Асада.

«Все це робиться через події в Хомсі*, а також через блокування резолюції Росією та Китаєм», ― сказав один з учасників погрому.

Днем раніше сирійці громили посольство Росії в столиці Лівії. Ніхто з російських дипломатів не постраждав. Однак нападникам вдалося зняти російський прапор.

Нагадаємо, в суботу 4 лютого під час чергового голосування Радбезу ООН, Росія та Китай, скориставшись правом вето, знову заблокували ухвалення резолюції щодо Сирії. Місцева опозиція розцінила дії російської та китайської сторін як «ліцензію на вбивство». Відзначимо, вердикт, який підписали 13 країн ― членів Ради, закликає сірійську владу негайно припинити насильство.

* В адміністративному сирійському центрі провінції місті Хомсі відбулися бої між представниками урядових сил, повстанцями і терористами. Жертвами зіткнень вчора стали близько 80 цивільних осіб, як повідомляють правозахисники.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...