• Румунський уряд пішов у відставку

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 6 лютого 2012 року
Глава румунського уряду Еміль Бок прийняв рішення про відставку уряду. Свою заяву він оголосив сьогодні на засіданні кабінету міністрів. Виконуючим обов'язки прем'єра тимчасово призначений міністр юстиції Кетелін Предою.
Румунський уряд пішов у відставкуЕміль Бок заявив в прямому ефірі румунського телебачення, що цей крок був зроблений ним заради збереження стабільності та зниження політичного та соціального напруження в країні. Він також закликав депутатів якомога швидше схвалити новий кабінет міністрів.
У свою чергу лідер опозиційної Націонал-ліберальної партії Румунії Крін Антонеску зазначив, що відставка кабінету міністрів Бока ― це перемога тих, хто в січні 2012 року вийшов з протестами на вулиці проти нинішньої політики влади.
«Найбільш корумпований, некомпетентний і брехливий уряд з часів 1989 року в Румунії пішов», ― сказав він і додав, що це перший крок до проведення дострокових парламентських виборів. Зазначимо, що чергові вибори були призначені на листопад цього року.
Нагадаємо, причиною масових протестів, що прокотилися по країні в січні цього року, стало введення Емілєм Боком жорстких заходів економії в обмін на €20 млрд кредиту від МВФ і ЄС. Цим кроком прем'єр намагався врятувати економіку країни, яка різко ослабла в результаті економічної кризи 2008 року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...