• В органах МВС почалася чистка через справу EX.UA

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 8 лютого 2012 року

Дівчина-слідчий, яка вела справу EX.UA була звільнена з МВС вже наступного дня після того, як скандал навколо EX отримав розголос. Також керівництво МВС почало внутрішнє розслідування щодо мотивів закриття порталу.

Як повідомляє «Хвиля» з посиланням на джерела в МВС України, групу, що розслідувала справу EX.UA зараз перевіряють слідчі на предмет замовлення справи EX.UA.

Співробітники нижчого і середнього рівня МВС дивуються і не розуміють, що відбувається, оскільки дії щодо сайту були виконані на підставі законодавства України. Реакція громадськості та масштаб наслідків здивував і дезорганізував міліцію. Коли став явним масштаб подій, який перевершив всі очікування, навіть телеканал «1 +1» відмовив міліції визнати своє ставлення до порушення кримінальної справи за EX.UA, щоб не зіпсувати собі репутацію, відзначає джерело.

Слідство у справі EX.UA, яке веде слідче управління київської міліції, ще не закрите. «Ми подали обґрунтування з приводу повернення серверів. І сподіваємося, що вони буду повернуті в найближчі кілька днів», ― сказав керуючий партнер ЮК «Юскутум» Артем Афян, фірми, яка представляє інтереси EX.UA.

Сайт був заблокований міліцією 31 січня, що викликало хвилю кібер-атак на урядові сайти. Рішення було відкликане 2 лютого. У найближчі дні EX.UA може повністю відновити свою роботу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...