• Україна побила рекорд споживання електроенергії через морози

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 7 лютого 2012 року
Аномально холодна зима викликала рекордний перебір у споживанні електроенергії в Україні. Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості країни Юрій Бойко в телеефірі програми «Енергонагляд».
Україна побила рекорд споживання електроенергії через морози«Аномально холодна погода спричинила історичний максимум споживання електроенергії в Україні. Позавчора ми зафіксували 32 000 мегаватт. Це вперше в історії нашої країни. Але у нас достатній резерв потужності, тому енергетика працювала за штатним розкладом і енергосистема не відчула таке різке збільшення споживання енергії», ― заявив 4 лютого міністр на «5 каналі».
У той же час, внаслідок сильних морозів раніше, з 1 по 6 січня, Україні довелося імпортувати електроенергію з Росії через зупинку дев'яти енергоблоків на ТЕС і одного енергоблоку на АЕС. Перерви були викликані аваріями на лініях електропередач.
Вчора Юрій Бойко розпорядився посилити охорону енергетичних об'єктів країни. Такі заходи безпеки викликані у зв'язку з інцидентом, що стався 26 січня. В той день відбулося аварійне відключення Запорізької АЕС через незаконний демонтаж стійки опори повітряної лінії потужністю 750 кВт. За його словами, зловмисники, підозрювані в демонтажі важливого об'єкта енергетичної системи, затримані.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...