• Потужна сніжна буря паралізувала Крим

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 7 лютого 2012 року

Через різке погіршення погодних умов та поривчастий вітер сьогодні в Криму частково або повністю знеструмлено 32 населених пункти, 30 тисяч людей залишилися без світла. На ряді автодоріг утворилися снігові замети та кілометрові автомобільні затори. Видимість доріг становить 2 метри.Станом на 14:00 на території Криму температура повітря знизилася до 10―15ºС, швидкість вітру становить 20―25 м/с, місцями — до 30, повідомляє прес-служба Головного управління МНС Республіки. Через негоду кримчани не можуть потрапити на роботу. У Сімферополі скасовано всі міжміські маршрути.

Перекриті напрямки: Євпаторія ― Сімферополь, Чорноморськ ― Євпаторія, Армянськ ― Сімферополь, Феодосія ― Керч, Саки ― Євпаторія, Сімферополь ― Саки.

У районі села Шкільне Сімферопольського району зі снігового замету витягнуто 70 автомобілів, 250 осіб, маршрутний автобус із 30 пасажирами.

Всього зі снігових заметів сьогодні звільнені 111 машин і більше 400 чоловік. До місця кілометрових заторів МНС надсилає машини швидкої допомоги та пересувні пункти обігріву. Два з них діють у районі Шкільне і Трактове, автодороги Сімферополь ― Армянськ.

Газета «Сегодня» повідомляє, що сильний вітер місцями зносить білборди, уздовж трас вириває та згинає дорожні знаки, опори електропередач. В Євпаторії з будівлі «Приватбанку» зірвало всю покрівлю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...