• МВС РФ звільнило майже 150 генералів у ході масштабної реформи

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 лютого 2012 року
У МВС РФ у ході позачергової переатестації звільнили з посад 147 російських генералів. Ще 5,5 тисяч правоохоронців не рекомендовані для подальшої служби у відомстві, а 44 тисячі звільнилися за власним бажанням. 
Дмитро МедведєвТакі цифри оприлюднив сьогодні міністр внутрішніх справ, генерал армії Рашид Нургалієв на засіданні колегії МВС Росії, підбиваючи підсумки масштабної реформи МВС та ефективності роботи поліцейських у 2011 році. На зустрічі також були присутні керівники Держдуми, ФСБ, Слідчого комітету, Генпрокуратури, ФСКН, МНС, Ради Федерації та інших міністерств і відомств, повідомляє прес-служба МВС РФ. 
У свою чергу президент Росії Дмитро Медведєв зазначив, що в поліції не повинно бути місця «особистому піару» та «істериці», а міністерство щодо забезпечення безпеки та охорони правопорядку має «працювати ґрунтовно і спокійно», бути «єдиним злагодженим механізмом», цитує виступ президента Росії його прес-центр. 
«Позачергова атестація дозволила виявити кадровий потенціал органів внутрішніх справ і позбутися від тих, хто був не готовий до служби або заплямував честь мундира», ― сказав Медведєв. 
Глава російської держави також вважає, що поліції необхідно більше приділяти уваги злочинності у кіберпросторі. У зв'язку з цим планується створити нові підрозділи, які будуть орієнтовані «на виявлення і розкриття складних злочинів у технічному плані» і придбання передової техніки. 
У той же час, за державною статистикою за 2011 рік, кількість злочинів у громадських місцях Росії значно зросла. Кількість крадіжок ― майже на 15%, випадків завдання тяжкої шкоди здоров'ю ― на 8% і вбивств ― на 4%, відзначив Медведєв.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...