• Корпорація Kodak згортає виробництво фототехніки

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 лютого 2012 року
Американський виробник фототехніки, компанія Kodak припиняє виготовлення цифрових фотоапаратів, відеокамер і сфокусується на принтерах та іншої прибуткової продукції.
Корпорація Kodak згортає виробництво фототехнікиЯк повідомляє прес-центр компанії, реструктуризація Kodak викликана рішенням суду, який відвів компанії трохи більше року, щоб вийти з кризи в результаті банкрутства і розплатитися з кредиторами.
На фоні витрачених $30 млн на реструктуризацію бізнесу Kodak сподівається щорічно економити до $100 млн за рахунок скорочених операційних витрат.
Світовий лідер фото з 1880 року все ж і далі випускатиме фотоплівку, фотопапір, батарейки для камер і збереже в роздрібних торгових точках свої фотокіоски та «сухі» фотолабораторії. А їх у компанії понад 100 тисяч по всьому світу. З них 30 тисяч підключені до знаменитих фотосайтів. Також будуть збережені онлайнова галерея Kodak Gallery, струменеві принтери і додаток Kodak для Facebook.
У січні 2012 року повідомлялося, що американська корпорація Kodak оголосила про банкрутство і подала відповідну заяву до суду. Борги компанії досягли граничної суми $7 млрд.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...