• В магазинах Росії почали вилучати український сир

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 8 лютого 2012 року

У кількох регіонах Росії з обороту почали вилучати сири трьох українських виробників. Це дійство продиктовано розпорядженням Роспотребнадзору.

В магазинах Росії почали вилучати український сирВідповідний документ № 011/670-12-32 від 27 січня 2012 року був опублікований вчора на сайті управління. Як вважають у відомстві, сири українських виробників «Прометей» в Чернігівській області, Пирятинський сирзавод та «Гадячсир» у Полтавській області «не відповідають технічному регламенту» на молоко і молочну продукцію.

Згідно з листом, зазначена продукція продавалася в Дагестані, Москві, Орловській та Ростовській областях. У разі виявлення невідповідності вмісту олій або без зазначення їх на етикетці продукту, весь товар повинен бути вилучений з обігу споживчого ринку, говориться в повідомленні.

Москва також припиняє ввезення на свою територію продукції зазначених українських виробників із метою «забезпечення продовольчої безпеки» та «недопущення надходження на російський ринок фальсифікованої молочної продукції». У зв'язку з цим у пунктах пропуску Державного кордону Росії проводиться санітарно-карантинний контроль.

Роспотребнадзор і раніше заявляв про неналежну якість українських сирів, зокрема, в наявності в них великої кількості пальмової олії. В свою чергу, Держветслужба України називає ці претензії безпідставними.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...