• Ми не віддамо МВС IP-адреси недобросовісних користувачів — адміністрація Ex.ua

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 8 лютого 2012 року
Твердження про те, що Ex.ua має намір надати міліції IP-адреси недобросовісних користувачів сервісу, щоб швидше повернути вилучені в ході слідства сервери, адміністрація Ex.ua називає недостовірними.

«Це провокаційна акція», ― заявила вона в своїй спільноті в соцмережі і просила не піддаватися на такі заяви.

«Комусь вигідно масово розсилати завідомо неправдиві відомості. Навіть спам-боти були задіяні в цій акції. Не піддавайтеся на цю інформацію, яку активно підхопили багато ЗМІ. Вона не відповідає дійсності», ― зазначає Ex.ua.

Слідство у справі популярного файлообмінника ще не закрито. «Ми подали обґрунтування з приводу повернення вилучених серверів і сподіваємося, що в найближчі кілька днів вони буду повернуті», ― сказав юрист Артем Афян, що представляє інтереси Ex.ua, пише AIN.UA.

«Ми звернулися до МВС і віримо, що наші доводи були сприйняті позитивно. Також ми сподіваємося, що знайшли точки дотику і вихід з ситуації, що склалася. Найближчим часом права громадян будуть відновлені», ― зазначив юрист. Він також спростував чутки про зміну власників ресурсу, яким нібито став бізнесмен Ігор Коломойський.

Підписатися:

Коментарі