• Ураган завдав руйнувань острову Зміїному

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 9 лютого 2012 року
Сильний ураганний вітер 8 лютого зруйнував мол на Зміїному острові і пошкодив адміністративні будівлі і житлові приміщення. Ніхто з людей не постраждав.
Ураган завдав руйнувань острову ЗміїномуЯк повідомляє кореспондент «Думської» з посиланням на главу Кілійської районної адміністрації Івана Поджарова, найбільше постраждав мол. Житлові приміщення хоч і пошкоджені, але залишились придатні для роботи і житла.
Як повідомив Поджаров, потрапити зараз на острів не є можливим через шторм 6—8 балів і вітер, який досягає 30 м/с.
«Річка Дунай замерзла. Кораблі до острова не ходять. А на вертольоті можна туди дістатися не раніше, ніж стихне шторм», ― зазначив чиновник.
«Так, результат цілком передбачуваний та очевидний. Мабуть косметичний ремонт із найдешевших матеріалів, замість капбудівництва і реконструкції зробили свою справу. Чомусь бетонні пірси і хвилеломи, побудовані в 60—70-х роках, стоять цілими та неушкодженими, а цей мол останні три роки як доміно розкидає. Треба ж будувати по-людськи», ― зазначив колишній працівник Зміїного.
Острів Зміїний входить до складу Кілійського району Одеської області та належить Україні. Остання виграла територіальну суперечку з Румунією в Міжнародному суді ООН, після чого Зміїному було присвоєно статус острова, а не скелі, як доводила це румунська сторона. На шельфі, площею 20,5 гектара розташовано селище Біле.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...