• 35 тисяч українських міліціонерів вивчать англійську до Євро-2012

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 9 лютого 2012 року

Вже близько 12 тисяч співробітників міліції та військовослужбовців внутрішніх військ України володіють англійською мовою на розмовному рівні. Ще 17 тисяч міліціонерів працюють над її вивченням.

Такі цифри назвав начальник Департаменту громадської безпеки МВС Сергій Поготов на брифінгу в Києві 9 лютого. За його словами близько 35 тисяч вітчизняних правоохоронців знатимуть англійську мову на базовому рівні, щоб спілкуватися з іноземними гостями Чемпіонату Європи з футболу в Україні.

Він зазначив, що під час матчів у приймальних містах у чергових частинах МВС будуть присутні англомовні співробітники міліції (ОВС), так звані міськрайліноргани. Вони будуть консультувати наряди міліції в телефонному режимі.

Також розглядається питання залучення до спільної роботи студентів-волонтерів, які володіють іноземними мовами. Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко на недавньому засіданні колегії МВС України акцентував свою увагу на необхідності надання міліцією громадянам всебічної професійної допомоги.

За словами Сергія Поготова, майже 8 тисяч курсантів, випускників та працівників вищих навчальних закладів МВС до Чемпіонату будуть знати іноземну мову на розмовному рівні. Навчання здійснюється як у системі службової підготовки, так і самостійно. По закінченню курсів проводяться іспити.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...