• Призначення нового міністра оборони дуже дивне - Москаль

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 9 лютого 2012 року
Депутат від НУ-НС Геннадій Москаль в ефірі 5 каналу негативно відгукнувся про призначення нового міністра оборони і заявив, що затвердження Дмитра Саламатіна на цей пост піде не на користь рейтингу Президента України.
Геннадій Москаль«Після більш-менш правильних призначень, таких, наприклад, як міністра МВС та голови СБУ, це призначення дуже дивне і не йде на користь рейтингу Президента», ― зазначив Москаль.
Парламентарій пригадав минулу поведінку (у грудні 2010 року) Саламатіна у Верховній Раді, коли той став призвідником масштабної бійки.
«Призначення Дмитра Саламатіна міністром оборони виглядає дуже дивно. У нього не найкраща репутація і він не є військовим. Груба і невихована людина. Влаштував бійку в парламенті і побив кількох народних депутатів. Як людей із такою біографією призначати на високі державні посади? Упаси Україну від таких призначень», ― заявив Москаль.
Дмитро Саламатін призначений указом Президента України на пост міністра оборони України вчора, після звільнення Михайла Єжеля. Раніше новоявлений міністр займав крісло першого заступника голови парламентського комітету з питань науки і освіти та був членом комітету з питань бюджету. З 4 січня 2011 був призначений Віктором Януковичем гендиректором держконцерну Укроборонпром.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...