• Шварценеггер і Сталлоне стали сусідами в лікарняній палаті

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 лютого 2012 року
В очікуванні операції Арнольд Шварценеггер і Сильвестр Сталлоне за збігом обставин опинилися в одній лікарняній палаті. Відомі актори напередодні були госпіталізовані з травмами, отриманими під час зйомок, повідомляє ИТАР-ТАСС.
Шварценеггер і Сталлоне стали сусідами в лікарняній палатіКіноактори лежать на сусідніх ліжках і чекають операції на плечі. Незважаючи на 64―65-річний вік, вони як і раніше перебувають у чудовій фізичній формі і виробляють на знімальних майданчиках складні сценічні трюки.
Актори часто жартують один над одним не тільки під час зйомок, але і тут, «змагаючись» в черзі на операцію. 
«Після безлічі каскадерських трюків під час зйомок «Останній бій» і «Нестримні-2» настав час приділити увагу і своєму плечу. Але, подивіться, хто за чистою випадковістю чекає хірургічного втручання на своєму плечі в черзі за мною...», ― прокоментував Термінатор фотографію, викладену ним у Твіттері на своїй сторінці.
Після операції каскадери знову стануть сусідами, але вже не по лікарняних ліжках, а на улюбленому знімальному майданчику. Обидва збираються зіграти у фільмі «Гробниця» Мікаеля Хофстрема в ролі ув'язнених ізолятора.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...