• 60 суден потрапили в льодовий полон Азовського моря

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 10 лютого 2012 року
В акваторії Азовського моря ускладнилася ситуація у зв'язку з морозами, сильним вітром і снігопадами. В льодах дрейфують близько 60 суден, очікуючи криголам, який прорубає лід і прокладе в порти караванний шлях кораблям.

60 суден потрапили в льодовий полон Азовського моряЯк повідомляє українська прес-служба МНС із посиланням на російські відомства та міністерство інфраструктури України, з дрейфуючих суден 51 ― зарубіжне, решта ― українські. Через велике скупчення льоду і екстремальних погодних умов багатьом із них необхідна допомога.

Так, сьогодні з російських суден «Капітан Чудінов» і «Волга-Балт 239» рятувальники МНС евакуювали моряка з Таганрога в передінфарктному стані та жінку з Калінінграда з діагнозом «переохолодження». Обидва хворих були доставлені вертольотом у Сімферопольський кардіологічний диспансер.

Криголам «Капітан Чудінов» виводив із льодового полону караван судів і прямував до цього суховантажу «Волга-Балт 239», який повертався з Греції до Ростова на Дону та з 28 січня був затиснутий льодами.

Також з 6 лютого очікує надання допомоги турецьке судно «Таурус». Зараз воно перебуває поза телефонною зоною обслуговування, обмін інформацією з екіпажем здійснюється тільки через агента за допомогою електронного зв'язку. У судна закінчується паливо та їжа.
Підписатися:

Коментарі