• Тимошенко відмовилася від обстеження іноземних лікарів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 14 лютого 2012 року
Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко сьогодні відмовилася пройти медичне обстеження у 5 іноземних та 6 українських лікарів, повідомляє Державна пенітенціарна служба України (ДПтС).
Тимошенко відмовилася від обстеження іноземних лікарівУкраїнська комісія, до складу якої також увійшли два лікарі з Німеччини та три фахівці з Канади, прибула до Качанівської колонії в Харківській області на вимогу засудженої, відзначає джерело. Серед них лікар-гінеколог, невролог, травматолог і два лікаря загальної практики. Але, тим не менш, екс-прем'єр відмовилася від допомоги всіх медиків, в черговий раз заявивши, що готова пройти тільки незалежне медичне обстеження, а не за участю українських лікарів.
У зв'язку з відмовою служба ДПтС склала відповідний акт, оскільки мова йде про порушення ст.116 Кримінально Кодексу України, зазначає джерело. Відповідно до цієї статті, ув'язнений може проходити консультування, лікування або обстеження лише під наглядом медперсоналу виправної установи.
«Ув'язнена відмовилася від обстеження фахівцями МОЗ та Державної пенітенціарної служби України, що є порушенням вимог чинного законодавства країни», ― йдеться в сьогоднішньому повідомленні ДПтС.
У свою чергу адвокат Тимошенко Сергій Власенко зазначив, що його підзахисна, у якої проблеми зі спиною, довіряє тільки іноземним фахівцям. «Юлія Володимирівна не могла відмовитися від послуг іноземних медиків. Вона завжди заявляла, що не допустить до себе лікарів Мінохорони здоров'я України», ― цитує його слова РИА Новости
Зараз комісія приймає рішення про подальші дії.
Раніше голова комісії Раїса Моісеєнко повідомляла, що засуджена має право відмовитися від обстеження будь-якого фахівця, що входить у медкомісію.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...