• Іноземні фахівці підтвердили діагноз Тимошенко - українські медики

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 16 лютого 2012 року
Іноземні фахівці підтвердили діагноз Тимошенко ― українські медикиНезалежна міжнародна медкомісія сьогодні вранці завершила обстеження Юлії Тимошенко і покинула Харків. Канадські лікарі залишили свої висновки в конверті, після чого члени комісії ознайомилися з ними і зробили загальний висновок.
Як повідомляє прес-центр Державної пенітенціарної служби (ДПтС), іноземні фахівці підтвердили висновки, що були зроблені раніше українськими медиками: Тимошенко не має потреби в хірургічному втручанні. Свої рекомендації вони передали до ДПтС.
«На жаль, Тимошенко відмовилася від загального аналізу крові, який є обов'язковою складовою будь-якого медичного обстеження. Але все одно у лікарів комісії не виникало жодних спірних питань», ― зазначила голова медкомісії Раїса Моїсеєнко.
У той же час перший заступник міністра охорони здоров'я зазначила, відповідаючи на питання журналістів, що інформація про стан здоров'я екс-прем'єр-міністра є конфіденційною, і ні про яку хребетну грижу в англомовній версії іноземних медиків не згадується.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...