• Виробник «Снікерсу» згортає продаж батончиків

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 16 лютого 2012 року
Компанія Mars Inc, що випускає батончики «Снікерс» («Snickers») і «Tвікс» («Twix»), до кінця наступного року припинить випуск шоколадних цукерок, які містять більше 250 калорій на одну порцію, щоб «оздоровити індустрію».
Виробник «Снікерсу» згортає продаж батончиківПрипинення виробництва «Снікерс» і деяких батончиків «Tвікс» ― лише частина нової програми в рамках реформи щодо поліпшення поживної цінності какао-продуктів, повідомляє Winnipeg Sun з посиланням на представників компанії.
Обмеження торкнуться всіх батончиків «Снікерс», в першу чергу великих, які містять 540 калорій.
Mars стала першою шоколадною компанією, яка в 2007 році заявила, що припинить викуповувати рекламний час, якщо більше чверті аудиторії становитимуть діти молодше 12 років, і згорне продаж деяких видів висококалорійних цукерок по всьому світі.
Також Mars Chocolate взяла на себе зобов'язання до 2020 року щорічно збільшувати випуск тільки сертифікованої, високоякісної какао-продукції в рамках охорони здоров'я та харчування і до 2015 року на 25% скоротить вміст натрію у всіх какао-продуктах, повідомляє прес-центр компанії.
Штаб-квартира Mars Inc перебуває в американському місті Маунт-Олів штату Нью-Джерсі. Mars Chocolate є одним із провідних у світі виробників шоколаду і налічує в штаті більше 13 000 чоловік. Її знакові торгові марки, такі як M&M'S, SNICKERS, DOVE, GALAXY, MARS, Milky Way і TWIX, відомі в усьому світі.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...